Trbinance Kayıt

Binans TR Üyelik

Binance, Temmuz 2017’de Çin’de doğan nispeten yeni bir borsadır, ancak sadece yarım yılda 6 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı vardır ve “dünyanın en büyük kripto para borsası” olarak adlandırılır. Aralık ayında ticaret hacmi açısından dünyada bir numara oldu. Yurtdışı bir borsa olduğundan, İngilizce olarak çalıştırmanız gerekir, ancak lütfen uygun kullanım için zaten yayınlanmış olan açıklama makalesine bakın. Ayrıca Binance, kimlik doğrulaması olmadan günde 2 BTC’ye kadar çekebilir ve aslında sadece 2 ila 3 dakika içinde kaydolarak ticarete başlayabilirsiniz. 

Binans Faydaları

Yukarıda açıklandığı gibi, Binance kullanmanın avantajı, kaydolmanın açıkça daha hızlı olması ve yerel kripto para birimi borsalarına kıyasla hemen işlem yapmaya başlayabilmenizdir.

Binance’i kullanmanın bir başka nedeni de 100’den fazla para biriminin mevcut olmasıdır, bu da size Altcoinler arasında para birimi alıp satmanız için daha fazla seçenek sunar. Yerli bir kripto para borsası kullanıyorsanız, böyle bir şeye sahip olmayabilirsiniz, ancak birçok coin türü olduğu için bunu yapabilirsiniz, bu yüzden tavsiye edilir.

Binance Kayıt Nasıl Olunur?

Trbinance kayıt resmi web sitesine girdikten sonra, ekranın sağ üst köşede yer alan  kaydol seçeneğine tıklayınız. Kullanım koşullarını kontrol etmek için e-posta adresinizi (veya cep telefonu numaranızı) ve şifrenizi girin. Sorun yoksa, onay kutusunu işaretleyin ve “Hesap Oluştur” u tıklayın.

Binance’nin Avantajları

İlk avantaj hesap açmak kolaylığıdır. Binance ile bir hesap açmak için bir kimlik kartına ihtiyacınız yok, sadece e-posta adresinizi ve şifrenizi belirleyerek kolayca bir hesap açabilirsiniz. Bununla birlikte, Japonya’da ikamet ediyorsanız, Binance dahil denizaşırı borsalarda ticaret yapamayacağınız unutulmamalıdır. Kayıtlı adrese bir onay e-postası gönderilecektir, bu nedenle metinde verilen 6 haneli numarayı girin. Binance hoş geldiniz ekranı görüntülendiğinde kayıt tamamlanmıştır.

Binance Para Yatırma İşlemi

Binance ile sanal para birimi ve yasal para birimi yatırabilirsiniz. Binance’de oturum açtıktan sonra, bir alt menü açmak için fare imlecini sağ üst menüdeki cüzdan seçeneğine tıklayın. Alt menüden fiat seçeneğine tıklayın. Ekranın sağ üst köşesindeki para yatırma seçeneğine tıklayın. Ardından, ilk olarak yasal para yatırma ekranı görüntülenecektir. Yasal para yatırmak istiyorsanız, istediğiniz para yatırmak için ve para uyarınca ödeme yöntemi bir seçin. Para yatırma tutarını girdikten sonra , “İleri” seçeneğine tıklayın ve para yatırma işlemini tamamlamak için ekrandaki talimatları izleyin.

Binance Uygulamaları

Binance, işlemleri yalnızca PC’lerde değil aynı zamanda akıllı telefon uygulamalarında da destekler. Binance’in akıllı telefon uygulaması, işlem ekranının görülmesi ve işletim sisteminin basit ve kullanımı kolay olması nedeniyle kullanıcılar tarafından iyi karşılandı. Ancak Japoncayı desteklemediğine dikkat edilmelidir. Yeni başlayanlar için kolayca görülebilen “Temel” e ek olarak, Binance, çeşitli işlem araçlarını kullanmanıza izin veren gelişmiş adlı iki tür işlem ekranına sahiptir. 

Binance Güvenilir mi?

Binance, parmak izi kimlik doğrulamasını, desen kimlik doğrulamasını ve iki aşamalı kimlik doğrulamayı destekler. Buna ek olarak, bu Uluslararası Standardizasyon Örgütü (ISO) belirlenir kriterlerine Eylül 2019 yılında, bu bilgi güvenliği sertifika aldığını açıkladı. Binans çok rekabetçi bir kripto para birimi borsasıdır çünkü bol para birimleri konusunda bir üne sahiptir ve işlem ücretleri diğer borsalardan daha düşüktür.