Okul İçin Kolay Saç Modelleri Ve Yapılışları Resimli

Okul İçin Kolay Saç Modelleri Ve Yapılışları Resimli

Okul için kolay saç modelleri ve yapılışları resimli olarak hazırlandı ve beğeninize sunuldu, Okulda daha sade göze çok batmayan ama aynı zamanda şık modeller tercih edilmelidir. Yapılışı ile sizi çok fazla sıkmayan ve hemen dağılmayacak ekstra işlem gerektirmeyen saç modelleri gününüzü rahatça tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

Her zaman ilk tercih örgülü modellerdir. Zamanı hiç geçmeyen her zaman trend gözüken bu saç modelini daha modern hale getirmek isterseniz saç küpelerini kullanabilirsiniz.

Okul İçin Kolay Saç Modelleri Ve Yapılışları

Model No. 1: Saçlarınızı üçe ayırarak her üç kısmı da örüp sonra bu 3 örgüyü tekrar örerek tek bir örgü haline getiriyoruz. Daha sonra saçlarımızın arasından hafifçe çekerek bu dağınık görüntüyü verebiliriz.

Okul İçin Kolay Saç Modelleri Ve Yapılışları Resimli

Model No. 2: Saçlarımızı ortadan ikiye ayırarak her iki kısmı da örerek alttan topluyoruz. Kısa saçları olanlar için bu modelin kullanımı oldukça kolay olacaktır.

Model No. 3: Saçlarınızı komple örmek istemiyorsanız üst ön tarafınızdan alacağınız bir kısım saçı ikiye ayırarak örün ve arkada birleştirin, arka tarafınızda kalan diğer saçlarınızı düzleştirebilirsiniz. Oldukça şık bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Model No. 4: Hem örgü hem de dağınık bir model arıyorsanız gizli örgü size göre, saçlarınızı öne doğru eğerek dipte ki saçlarınızı örün, ördüğünüz saçı sonrasında dağınık saçlarınızla birlikte at kuyruğu yapınız isterseniz bu şekilde bırakın isterseniz at kuyruğu yaptığınız saçınızı etrafından döndürerek yuvarlak topuz yapabilirsiniz.

Örgü tercih etmeyenlerdenseniz daha farklı modellere göz atalım;

Model No. 5: Saçlarınızın üst kısmını sadece tepeden toplayarak, topladığınız saçlarınızı topuz olacak şekilde etrafına sarınız, alt tarafta kalan saçlarınızı serbest bırakınız. Oldukça salaş ve şık bir görüntü oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda kısa saçlı iseniz yine bu modeli de rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Model No. 6: Saçlarınızı tepeden toplayınız, at kuyruğu yaptığınız kısmı maşa ile düzenleyerek sonrasında saçlarınızı açınız ve dalgalı bir görüntü oluşturabilirsiniz.