Datamax H-4310X Barkod Yazıcı

Datamax H-4310X Barkod Yazıcı

Datamax markasının metal kasaya sahip endüstriyel barkod yazıcılarından biri olan Datamax H-4310X barkod yazıcı, zorlu ve dayanıklılık gerektiren şartlarda güvenle kullanıp baskı alabileceğiniz yazıcılardan biridir. Depo ve üretim yapılan mekanların dış ortamlarına karşı üstün koruması bulunan Datamax H-4310X barkod yazıcı, toz ve kir gibi yazıcıların bozulmasına vesile olan dış etmenlere karşı korumalıdır. Metal kasasının üzerinde bulunan LCD ekran ile yazıcı kolaylıkla kullanılmaktadır.

Datamax H-4310X endüstriyel etiket yazıcı, 300 dpi baskı çözünürlüğü ile satışa sunulmuştur. Saniyede 10 IPS baskı hızı bulunan yazıcının baskı genişliği ise 105,7 milimetredir. Bu endüstriyel barkod yazıcının baskı uzunluğu ise 2475 Datamax H-4310X Barkod Yazıcımilimetre olarak ölçülmüştür.

Standart bağlantı tiplerine sahip olan yazıcı, 1d barkod ve 2d kodların çoğuyla uyumlu bir şekilde çalışmakta ve bu kodları sorunsuz olarak basmaktadır. 8 MB hafızaya sahip olan yazıcını hafızasını dilerseniz 16 MB’a kadar çıkartabilirsiniz.

Datamax H-4310X barkod yazının opsiyonel olarak talep edebileceğiniz donanımları da mevcuttur. Arzunuza göre soyucu ve sarıcı ünitelerini ürün ile beraber sipariş edebilirsiniz.

Bu etiket yazıcının ağırlığı 21.1 Kilogramdır ( etiket ve ribon konulmadan önceki ağırlığı)