Dacia Lodgy

Dacia Lodgy

Kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak tasarlanmış olan Dacia Lodgy oldukça geniş bir iç hacmeDacia Lodgy sahip. Bu özelliği ile Dacia Lodgy, kalabalık ailelere yönelik oluşunun yanı sıra hafif ticari araç olarak da kullanılmaya uygun bir niteliğe sahip.

Dacia Lodgy’de bulunan 2. Sıradaki koltuklar, 1/3-2/3 oranında yatırılabilmeye olanak tanırken 3. Sırada bulunan  koltuklar ise; direkt portföy şeklinde de katlanabiliyor. Bu sayede, aracınızı dilerseniz 2 koltuklu kullanın, dilerseniz 7 koltuklu, o size uyum sağlıyor.

7 koltuklu düzende bile 207 litre bagaj kapasitesine sahip olan Dacia Lodgy, 2 koltuklu düzene dönüştürüldüğünde; 2617 litreye kadar bagaj kullanım alanına sahip olabiliyor.

Dacia LodgyDacia Lodgy’nin kullanıcılarına yönelik almış olduğu güvenlik önlemleri ise şu şekilde: Sürücü ve ön yolcu hava yastığı, acil fren yardımlı ABS, elektronik denge programı, elektronik patinaj önleme sistemi ve arka park sensörü.

Dacia Lodgy’nin piyasada görülen ortalama fiyatı ise; 49.250TL civarındadır.

One comment
  1. Babam da Logdyvar traktör gibi kullnıyor her yaz memlekete gider gelir boş gidip de gelmez yük aracı olarak bayağı iyi kullanılıyor ticari anlam da da sık sık trafikte görmekteyim

Comments are closed.